KADINLAR KOLU, GENEL BAŞKANIMIZ DESTİCİ İLE BİR ARAYA GELDİ…

Büyük Birlik Partisi Kadınlar Kolu yöneticileri genel başkanımız Mustafa Destici ile bir araya geldi.

Genel Merkez Binamızda, Kadınlar Kolu Genel Başkanı Meryem Ünsal başkanlığındaki heyetle görüşen genel başkanımız Mustafa Destici, yaklaşan yerel seçimler ve ülke göndemini ilgilendiren konular hakkında bilgi verdi.

Kadınlar Kolu’nun yaklaşan yerel seçimlerde daha aktif olması gerektiğinin altını çizen Destici, yapılan görüşmenin ardından Kadınlar Koluyla öğlen yemeği yedi.

Sık sık bir araya gelmenin faydalı olacağını ifade eden Kadınlar Kolu Genel Başkanı Meryem Ünsal’da, “Kadınlar Kolumuzla bir araya gelerek Seçimler ve sonrası için neler yapabiliriz onları konuşuyoruz. Sayın genel başkanımız bugün toplantımıza katılarak bizleri hem yaklaşan yerel seçimler hem de ülke ve dünya gündemine ilişkin bize değerlendirmelerde bulundu. BBP Kadın Kolları olarak inşallah gerekli çalışmaları en iyi şekilde yapacağız. Bu seçim de Partimiz için şahlanış olacak ve inşallah seçimlerden zaferle çıkacağız”dedi.

MERYEM ÜNSAL hakkında 99 makale
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANI 30 05 1980 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini Ankara’da tamamlandıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimini bitirerek üniversite eğitimini tamamladı. Dil ve mesleki eğitimi için yurtdışında eğitimlerine devam etti. Türkiye’de çeşitli firmalarda muhasebe finansman alanında üst düzey görevlerde bulundu. 2003 yılında evlenerek 2004 yılı itibariyle aile şirketi olarak yurtdışına açıldı. Şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun isteği üzerine Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinde aktif görevler aldı İngilizce Rusça ve yerel Türk dillerini bilmektedir Bulunduğu ülkelerin devlet üniversitelerinde Türk İslam sentezi, tuğran ve milliyetçilik, Türk dünyasının geleceği konulu seminerlere katılıp Şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun Büyük Birlik çatısı altında Kızılelma, büyük tugran, Türk İslam sentezi yolunda çeşitli seminerler düzenlemiştir. Evli ve üç çocuk annesi olan Meryem Ünsal MKYK üyeliği ve BBP Kadın kolları genel başkanı olarak görevine devam etmektedir.